• December 11, 2023

Podprsenka pod šaty


Já si myslím, že už se vám také někdy stalo, že jste šli třeba někam a potřebovali jste nějakou neviditelnou podprsenku. A to z toho důvodu, že jste měli krátké tričko anebo takové šaty, kde jednoduše lezla podprsenka. Abych se vám přiznala, tak já tohle vůbec nemám ráda, nesnáším to. Kolikrát jsem šla třeba do speciálního obchodu, kde prodávali speciální spodní prádlo. Chtěla jsem právě nějakou krásnou neviditelnou podprsenku. Měla jsem si vzít na ples opravdu obtáhlé upnuté šaty z tenkého sametového materiálu a všechny podprsenky, které jsem měla doma, tak šly pod těmito šaty vidět. Řekla jsem si, že tohle je hrozné a že takhle na ples jít nemohu.

Kvalita podprsenky je pro mě důležitá.

Navíc jsem se tam měla poprvé sejít s partnerem, my jsme spolu chodili teprve dva dny, takže jsem chtěla, aby to mě opravdu hodně slušelo, a když jsem byla v opravdu speciálním obchodě, tak mi řekli, že neviditelnou podprsenku mají, ale pouze černou a já jsem potřebovala jednoznačně tělovou. Protože moje splývavé upnuté šaty právě byly v bílé barvě. Tak jsem potřebovala tělovou podprsenku. Navíc, když jsem si zkoušela alespoň tu černou neviditelnou podprsenku, tak mi byla úplně malá. Obvod byl malý, košíčky by seděly, akorát mi chybělo tak deset centimetrů do obvodu.

Dbám na kvalitní podprsenky.

Byla jsem opravdu hodně naštvaná, tak jsem vyzkoušela ještě raději druhý speciální obchod, který se specializuje na spodní dámské prádlo. Tam jsem měla opravdu veliké štěstí, měli tam neviditelnou podprsenku. Úplně poslední v tělové barvě a věřte mi nebo ne, ale opravdu perfektně mi ta neviditelná podprsenka seděla. Řekla jsem si, že tohle byl asi osud. Nakonec to dopadlo opravdu všechno perfektně. Celý ples byl nádherný, perfektní a s partnerem jsme si řekli, že bychom to spolu mohli déle zkusit. Byli jsme spolu teprve dva dny, ale řekli jsme si, že si rozumíme a že se možná i k sobě hodíme. Že by pomohla k tomu neviditelná podprsenka LIfties.cz?