• December 15, 2023

Nežli Viagru, raději změnu životního stylu


Znáte lidové přísloví: „Bez práce nejsou koláče“? Je srozumitelné snad každému, přitom se jím řídí jen hrstka lidí. Připadá vám to málo, anebo se domníváte, že ta hrstka je ve skutečnosti mnohem větší počet jedinců? Neradi vám bereme vaše iluzorní představy, ale rozhlédněte se kolem sebe, kolik mužů řeší problémy s erekcí nebo jiné potíže v oblasti sexuality Viagrou bez předpisu a jejími generiky. Kdyby totiž každý z nich opravdu zapracoval sám na sobě, na svých vlastních chybách, a snažil se dopátrat příčiny, proč zrovna já mám takové starosti, Viagra by se přestala vyrábět, protože by ji nikdo nekupoval. Namísto toho by lidé cíleně odstraňovali ze života stres a měnili by stravovací zvyklosti, což jsou dvě hlavní příčiny těchto neblahých jevů (pokud si odmyslíme úrazy nebo vrozené defekty).

muž a žena

Kanape, pivo, fastfood, TV – ono je velice pohodlné a snadné zajít do supermarketu, koupit tam smažené lupínky a basu piv a ve vedlejší fastfood restauraci obdržet hamburger, přijet domů, natáhnout se na kanape a sledovat v televizi hokej. To umí každý a nevyžaduje to od vás žádnou extra snahu. Relativně snadný začátek má ale obtížný konec, a to nejen kvůli erekci, ale dalším civilizačním chorobám, kam patří obezita, diabetes, infarkty, cévní mozkové příhody a rakovina. Chcete-li jít tou správnou cestou, musíte se sami snažit mít své zdraví pod kontrolou, například v sortimentu zboží z prodejen zdravé výživy.

partneři u stolu

Jak často se stresujete – stres vás přivede na okraj propasti, a pak už stačí jen natáhnout nohu k poslednímu kroku, a jste ztraceni. Uvědomte si to, dokud je čas, protože adrenální únava vyvolaná stresem je opravdu smrtící, a co je horší, postupuje pomalu a plíživě. Vyžeňte ze svého života stres, nemá tam co pohledávat a je to náš největší nepřítel. Proti stresu pomáhají i léčivé bylinky známé jako adaptogeny, které navozují hormonální rovnováhu a podporují potřebnou tvorbu testosteronu.