• October 23, 2023

Houpačky pro nejmenší.


Už jste viděli někdy dětskou houpačku pro nejmenší detskahriste.cz? V dnešní době je hodně možných provedení, ale tu kterou jsme posledně viděli na dětském moderním hřišti je naprosto skvělá. Jedná se o klasické uchycení houpačky jako u všech dalších, ale na spod není dřevěné sedátko, není ani z umělé hmoty, ale je dělané z lan nebo gumy. Toto provedení je dělané, aby si děti mohli, sednou na oba dva směry, což je skvělé v letních dnech, kdy se vám sluníčko různě točí. Můžete tak zabránit tomu, aby malému nebo malé svítilo přímé sluníčko do očí. To je skvělý pokrok od klasických jednostranných houpaček. Jde vidět, že to navrhovala osoba, která sama má nějaké dítě nebo si touto etapou života již prošla.

dětská houpačka pro nejmenší

Celé sedátko je navržené tak, aby se dítě mohlo opřít, jak ve předu tak i vzadu. Opěrná část je po celém obvodu většinou ve dvou řadách, aby dítě nemohlo propadnout. Spodní sedací část je navržena tak, aby dítě protáhlo nohy na obou stranách. Je to jednoduché z lan nebo gumových pásů je udělaný kříž, aby vznikly otvory na nohy po obou dvou stranách. Je to prostě senzační. Chvála těm, kteří něco takového vymysleli a přemýšleli nad tím. Pak je možné ještě vidět klasické dřevěné houpačky, které jsou dost tvrdé, ale vaše dítě pěkně jistí. Je to dřevěné sedátko s jistící posuvnou přední laťkou.

dětská houpačka pro nejmenší

Která brání dítěti, aby přepadl. To je ovšem ještě ta starší verze. V dnešní době se vše vyrábí z plastu a proto je spousta věcí hlavně pro děti plastové. Může se to jednoduše rozbít. Plastové houpačky jsou dělaný v jednom kuse a zavěšují se stejně jako ostatní houpačky. Některé plastové houpačky mají dokonce zvonek, do kterého mohou děti bouchat, a on jim zvoní nebo troubí. Plastové vám při nechání venku i přes zimu vydrží maximálně dvě sezóny, zatím co houpačky dřevěné vydržely i několik let. Mohli je využít všechny vaše děti, i když jste je měli s rozestupem, po dobu šesti let. Kvalitní dřevěná práce je opravdu na dlouhodobé využívání.