• October 24, 2023

Čím je specifická mikromagie?


Co se vám představí při slově magie? Máte hned na mysli kouzla a různé jiné okultní vědy? A myslíte si snad, že magie je něco ošklivého anebo nepřirozeného? Anebo jste snad toho názoru, že s magií se nedá vlastně pracovat? A ten, kdo to dělá, že jedná nějak nesprávně? Ne to už není dávno pravda. A magie jako taková opravdu není věc okultismu anebo nějakých obětin. Tyhle záležitosti jsou opravdu věcí minulosti. A za tu dobu se toho opravdu hodně změnilo. A směr magie jako takový ušel za tu dobu opravdu velký kus cesty. Tak za prvé ke kouzelník normální umělec, který svoji práci miluje a vykonávají ze srdce. A přináší mu to radost.

kouzelník

Je to umění, ve kterém vystupují jenom ti největší profesionálové. A jejich vystoupení vám zajisté vezme dech. Určitě to nejsou žádní podvodníci. Jen dokáží mistrně pracovat s iluzí, kdy vlastně divák ani nedokáže trik kouzelníka odhalit. A čím se tedy mikromagie jako taková zabývá? Je to vlastně odvětví magie zábavné, která je vlastně u diváků asi nejoblíbenější. Kouzla se předvádí v bezprostřední blízkosti diváků, abyste měli pocit, že vám vlastně uniknout ani nic nemůže. Tento druh magie se těší veliké oblibě zejména pak u těch nejmladších diváků. Kteří doslova hltají každý kousek, který je jim představen. A když se budete ptát nejmenších dětí co by chtěli dělat až budou veliké, určitě se najde někdo, kdo řekne kouzelník. Kouzelníci, kteří dělají mikromagii se řídí jednoduchým pravidlem a to zní, že jejich ruce musí být vždy rychlejší než vaše oči. A ke svým kouzelnickým číslům většinou využívají karty anebo mince. A někdy dokonce si i nějaké předměty vypůjčí od svých diváků.

kouzelník a karty

A samozřejmě po kouzlení jim to zase vracejí zpět. A ještě se nikdy nic neztratilo. A je to magie, která se hodí k pokročilejším kouzelníkům, ale stejně tak i k těm co právě s magií začínají. Můžete tuto magii vidět na nejrůznějších večírcích anebo oslavách. A pokud si myslíte, že naučit se magii je velmi těžké opak je pravdou. Kouzlit se může naprosto každý. Stačí se jen dané kouzlo co nejlépe naučit. U nás jsou nejznámější kouzelníci, kteří se mikromagií zabývají Robert Fox a další kouzelník, který si nechává říkat Tomasiano. A oba jsou opravdu mistry svých oborů. Robet Fox má i svoje webové stránky, kde nabízí svoje služby. A buďte si jisti, že jeho show bude něco extra.