• October 23, 2023

Chcete to mít jisté


Realitní trh je v současné době velmi rozvinutý, ač podmínky hypoték se rapidně zhoršily, lidé stále nakupují domy i byty. Patříte i vy do sekce prodejců nebo vlastníků nemovitostí, které svůj majetek prodat nebo pronajmout a potřebujete k tomu využít všechny dostupné pomůcky a zdroje, které vám pomohou na cestě k tomu, aby to proběhlo úspěšně pro vaší stranu? Nemůžete bohužel s cenou moc klesnout, pokud by se neobjevili případní zájemci, takže je pro vás co nejvíce žádoucí, aby už samotný inzerát byl co nejatraktivnější pro případného kupce či nájemce?

sofa

Samozřejmě nechcete, aby kupce nebo nájemce kupoval zajíce v pytli, ale chcete, aby se to odrazilo od reality, ale co si budeme povídat, kvalitně nafocené fotografie celého bytu nebo domu, jsou tím hlavním grós všech inzerátů. Vezměte si to sami ze svojí strany – když budete hledat byt nebo dům, budete se koukat ze všeho nejdříve hlavně na fotky, pak teprve budete číst další podrobnosti, pokud vás inzerát obrazovým materiálem zaujme.

kuchyn

Proto vám dnes přinášíme v rámci tohoto článku tip na fotografa nemovitostí s názvem Scan360. Jednoduše můžete na jejich stránkách zadat poptávku a pak už se to poveze samo. Podívat se můžete i na jejich aktuální práce, abyste viděli, do čeho jdete. Jejich sídlem je moravské město Brno, nicméně zpracování virtuálních prohlídek, fotografií nebo i videa nabízejí pro celé území České republiky. Jsou vám k dispozici každý den, nebudete na jejich odpověď čekat dlouho. Neprodělejte na tom, že si to budete zpracovávat sami, pokud v tom nemáte tak bohaté zkušenosti, jako mají odborníci, kteří se tomu věnují každý den a je to jejich denní chléb. Profesionální nafocení interiérů není tak jednoduchá záležitost, aby bylo zachyceno, co zachyceno být má a tak, aby to bylo atraktivní. Pro případné potencionální zájemce.