• March 16, 2024

Na dovolenou ideální


Je už déle po covidových omezeních a tak se plně rozjelo cestování. Ale nejen cestování tzv. pasivní, kdy se dopravíte k moři a tam na jednom místě strávíte celý týden nebo i čtrnáct dní i velmi aktivní dovolenou vyhledává stále více lidí. Poznávat cizí země a během dovolené ji projet křížem krážem, to málokdo riskne jen tak, na vlastní pěst, většinou upřednostníme cestovat ve větší skupince lidí, ať už přátel nebo jen třeba přes internet vybraných spolucestovatelů. Nejdůležitější otázkou se pak stane, jakým dopravním prostředkem cestovat. Můžete jen ve vícero osobních aut, ale to má několik úskalí. Jednotliví řidiči musí být na stejné úrovni, protože jeden pomalý řidič zbrzdí pochopitelně všechny ostatní. Také technický stav všech aut musí být dokonalý, protože porucha jednoho je opět zdržení pro všechny.

mikrobus

Víte jaké je tady ideální řešení? Můžete navštívit půjčovnu mikrobusů Praha rentcarservice.cz! Mikrobus, který si půjčíte a ve kterém vyrazíte na poznávání nových zemí a krajů, může být vaším prvním pokusem o podnikání. Seženete skupinku lidí, kteří chtějí poznat např. Rakousko, naložíte je do mikrobusu a tradá!, můžete zažít neskutečně dobrodružnou dovolenou a navíc si vydělat peníze. Cestování je nesmírně obohacující. Budete překvapeni, jak i kousek za hranicemi není tráva jinak zelená, ale jak mohou jinak vypadat města, jak se změní chování lidí jak k lepšímu tak někdy i k horšímu a můžete porovnávat, můžete se učit atd.

cestování

Znáte nějakou zemi dokonale, protože jste tam nějakou dobu žili? A neláká vás dělat průvodce? Stačí si půjčit mikrobus, nabrat zájemce o cestování a můžete v sobě objevit skrytý talent a stát se profesionálním průvodcem. Jedno je jisté, zájemců budete mít spoustu a časem si budete pronajímat dvouposchoďový autobus, abyste uspokojili poptávku. Tak směle do toho!