• November 16, 2023

Skleník usnadní práci


Mnohdy se stává, že váháte nad něčím a zdůvodňujete si, proč daný produkt koupit nebo raději ne, případně proč teď raději ne. V oblasti skleníku to může být velmi podobné, jelikož si představíte, jak budete muset skleník postavit a jestli to bude dobře atd. Co když to uděláte špatně a při prvním silném větru ho budete hledat po kouskách po zahradě? A tak koupi skleníku odkládáte a v podstatě se vzdalujete od svého snu. Naše firma, která skleníky vyrábí si je plně vědoma toho, že ne každý bude připravený rovnou na koupi, ale bude se právě obávat případné montáže. S námi to zvládnete ovšem velmi snadno a nemusíte mít obavy, že vám skleník spadne.

skleněný skleník

Co potřebujete udělat?

To je celkem jednoduché, ale i tak vás čeká nesnadný úkol. Musíte si totiž sami rozmyslet, kam skleník umístíte a tento prostor si změřit. Má to samozřejmě svoje pravidla, protože byste ho měli umístit tak, aby zde měl dostatečné světlo, nic mu nebránilo v tom, aby sluneční paprsky pronikly dovnitř k sazenicím a rostlinkám. Když budete vědět rozměry, tak se můžete podívat na naši bohatou nabídku skleníků a jednoduše si ten váš vybraný skleník objednat. Současně se můžete dozvědět, díky padací liště, že si lze objednat odbornou montáž a zároveň jste i v obraze kolik vás bude skleník stát celkem i s případnou montáží.

skleník z polykarbonátu

Je pravdou, že ještě musíte připravit základ, který musí vyhovovat podmínkám pro váš skleník, ale to není nic složitého, protože vše dohledáte na našich webových stránkách, které se přímo týkají montáží skleníků Skleniky. Až budete mít vše připraveno, tak se nám ozvete a zašlete nám fotografii připraveného místa. Pokud zde budou ještě nějaké nedostatky, tak se domluvíme na úpravě, ale jinak si sjednáme termín montáže. Naši odborní montéři poté postaví během chvíle váš skleník a vás už bude čekat jen příjemná práce. Takhle je to skutečně jednoduché, a především i pro vás rychlejší možnost.