• October 10, 2023

Nebojte se jít na ples


Před každou plesovou sezonou je dobré si už začátkem podzimu projít obsah šatny nebo šatní skříně, protože od posledního plesu se toho mohlo hodně změnit. Hlavně u žen dochází častěji k výkyvům váhy než u mužů. Pokud chcete na plese zazářit, je dobré nechodit na každý ples ve stejném oblečení, ale šaty střídat. Což jde těžko, pokud nechcete do každého plesu investovat tisíce. Je dobré mít jedny extra šaty třeba důležitější plesy, a třeba dvoje až troje obyčejné, které nebudou tak drahé. Kde šaty sehnat? Pokud chcete prostě jenom jít v něčem jiném než v kalhotech, postačí vám šaty z běžní konfekce. Jestli ale chcete oslnit ostatní třeba na vašem maturitním plese, vydejte se do salonu, kde najdete to nejlepší.

fialové šaty

V našem salonu najdete desítky šatů na společenské události, jako jsou plesy, svatby nebo třeba večírky. Máme šaty pro každou ženu. V nabídce máme šaty všech velikostí, barev i střihů. U nás si svoje šaty najde každá žena, která hledá kvalitu a něco co žádná jiná žena mít nebude. Oblékáme jak ženy na prestižní události, tak na svatby. U nás si každá přijde a své. Šaty prodáváme i půjčujeme, takže je na vás jak svoje šaty budete chtít vyřešit.

světlé šaty

Proč jít k nám?
Jestli hledáte luxusní společenské šaty, pojďte k nám. V nabídce jich máme opravdu hodně. Prohlédněte si náš online katalog, kde najdete spoustu šatů, které si může vyzkoušet. U každého modelu najdete fotografie i kompletní popis, takže budete vědět jak a z čeho jsou šaty ušité. Díky tomu hned uvidíte, zda je to váš styl či nikoliv. My nejsme jen prodejci šatů, ale i tým poradců, kteří vám pomůžou najít šaty které hledáte. Kupované šaty samozřejmě dokážeme upravit přesně pro vaši postavu. V každém případě je potřeba šaty začít shánět zavčas, protože pokud přijdete až před zahájením plesové sezony, mohou být vaše vysněné šaty pryč.