• November 19, 2023

Co je lepší než klasická cigareta?


Někdo kouří protože mu tabák chutná, někomu pomáhá překonat stres, někdo protože se chce vyrovnat ostatním. Zejména poslední kategorie kuřáků se objevuje mezi dospívajícími lidmi. Pokud člověk vyrůstá v domácnosti s kuřáky, je největší pravděpodobnost že začne kouřit taky. Tohoto zlozvyku je velice těžké se zbavit, protože na nikotin si člověk velice rychle zvykne a je to jedna z látek, na kterou se závislost tvoří takřka hned. Jen málokdo si dokáže nikotin obsažený v tabáku odepřít.

fialová cigareta

To, že kouření s sebou nese celou řadu zdravotních rizik, není žádnou novinkou. Mnoho kuřáků trápí například potíže s dýcháním nebo se srdcem. Ani to však spoustu kuřáků od skoncování s kouřením nepřesvědčí k tomu aby přestali kouřit. Dříve byly k mání jen běžné papírové cigarety, které jsou velice rozšířené i v dnešní době. Dnes stojí jedna krabička v průměru 130 Kč, což je celkem vysoká cena. A dokonce ani to nepomohlo ke snížení potu kuřáků.

Chcete kouřit zdravěji?
Klasické cigarety obsahují desítky velice nezdravých látek, kteří by v ní vůbec nemusely být. Stěžejní je pro kuřáky nikotin. Ten si můžete vychutnat i jinak. Jestli se kouření nechcete vzdát ale začínají ve vás vyvolávat obavy z následků strach, je dobré zkusit něco jiného, v čem bude nikotin i tak. Ideální řešení je elektronická cigareta, která funguje na podobném principu.

cigareta součástka

V elektronické cigaretě najdete zařízení, které spaluje tekutou náplň. Těch na trhu existuje opravdu celá řada. Můžete si dát ovoce a nebo klasiku s nikotinem i bez. Jednou z nich je gene voopoo E-cigo.cz, která se vyznačuje kompaktními rozměry a moderním designem. Z elektronické cigarety se může stát i módní doplněk, protože jejich design se v poslední době změnil na něco, za co se rozhodně nebudete muset stydět. Vyzkoušejte elektronickou cigaretu, která je podle vyjádření některých vědců méně škodlivá.