• November 11, 2023

Čepice s potiskem (nejen) do přírody


Také míváte někdy živé sny v bdělém stavu, kdy se vidíte v nějakém oblečení venku v přírodě a vnímáte, jak se líbíte ostatním a mnozí z nich by chtěli také něco podobného, co máte na sobě vy? Stává se to zejména mezi srdečnými lidmi, co rádi chodí po horách nebo provozují turistiku i v jiných lokalitách, mnohdy se zdraví i zcela neznámí jedinci a navazují se tu nová přátelství. Turistika patří k masovým sportům a v naší zemi je nesmírně oblíbená napříč snad celým věkovým spektrem. Tito lidé si dobře uvědomují, že automobil není spásou, a že pohyb, a zejména chůze, patří k základním aktivitám, které by se měly provozovat denně.

dívka v kšiltovce

Na turistiku se vypravujeme s patřičným vybavením, navlékáme batohy, oblékáme bundy a nazouváme trekové boty, až nakonec popadneme z věšáku kšiltovku, a jde se. A teď si uvědomte, jaké by to bylo, mít doma několik čepic s potiskem. Každou v jiné barvě, abyste si je mohli vybírat podle nálady nebo garderoby. Na přední stranu kšiltovky lze natisknout leccos, můžete tím propagovat vaši firmu, můžete se pochlubit svým životním stylem a svými hobby, kšiltovky lze také darovat vašim přátelům, pokud pořádáte společný výlet, třeba právě v případě horské turistiky.

pěší pochod

Lidé kolem vás jsou všímaví a kšiltovka se navíc nachází v pozici přímo před očima, takže ji málokdo přehlédne, což se bohužel může stát u tašek nebo batohů s potiskem. Kšiltovka tedy patří k nejvýhodnějším předmětům, co se týče vypovídající hodnoty potištěného námětu.

Obrovskou výhodou kšiltovek je jejich univerzalita, velmi snadno se trefíte do velikosti, protože čepice mají nastavitelný pás, a nerozlišuje se, zda je o mužskou nebo ženskou hlavu. Pouze u dětských modelů musíte počítat s jinými průměry čepic, ale to si jistě bezpečně ohlídáte. Jestliže tedy darujete čepice více lidem z vaší party, s nimiž se nestýkáte tak často, zpravidla se nestane, že by někomu tyto výrobky neseděly na hlavě.