21.5.2011Dokonalý PR článek ?

Zde je menší ukázka našich copywriterů, kteří odvádí opravdu skvělou práci. Malé, velké, praktické či jen na ozdobu, do divadla nebo do fitness..

Webové stránky

Webové stránky jsou něco jako výkladní skříň společnosti. Je třeba se jimi patřičně prezentovat a nabídnout uživatelům přesně to, co hledají. V rámci tvorby webových stránek zajišťujeme následující služby:

Kódování z grafického návrhu na validní XHTML / CSS šablony

Převedení grafického návrhu stránek na kód není vůbec jednoduché. My máme ty pravé specialisty, kteří zajistí, aby kód stránek byl v pořádku a rozuměl si se všemi typy vyhledávačů.

Tvorba statických www stránek

Pokud není třeba Vaše stránky často aktualizovat a mají pouze informativní charakter, vytvoříme pro Vás statické stránky. Uživatelé u Vás rychle najdou ty nejdůležitější informace.

Tvorba dynamických www stránek, včetně vlastní administrace

Dynamické stránky obsahují aktivní prvky, které využívá návštěvník (mapy, formuláře), a tím jsou vhodnější pro interaktivnější obsah, na rozdíl od stránek statických.

Tvorba e-shopu

Vytvoříme přehledný e-shop pro Vaše produkty. Nákup ve Vašem e-shopu bude pro uživatele radost. Víme, co přesně uživatelé potřebují a tomu také podřídíme vzhled i funkčnost e-shopu.
Aterus beruška