21.5.2011Dokonalý PR článek ?

Zde je menší ukázka našich copywriterů, kteří odvádí opravdu skvělou práci. Malé, velké, praktické či jen na ozdobu, do divadla nebo do fitness..

Grafické služby

Tvorba loga

Logo vždy reprezentuje firmu. Mělo by být tak originální a charakteristické, aby si ho uživatelé už na první pohled spojili s Vaší firmou. Vytvoříme Vám logo na míru tak, aby co nejlépe odráželo charakter podnikání či působení, a zároveň respektovalo Vaše přání a požadavky.

Tvorba kreativ

Protože reklama (nejen na internetu) útočí téměř všude, může být uživatel jejím obsahem zahlcen. Je tedy nesmírně důležité, aby sdělení reklamního formátu, ať už je to banner, leták či katalog, bylo nápadité a uživatele upoutalo – a to jak po vizuální tak obsahové stránce. Pomůžeme Vám vytvořit takový koncept, který doručí Vaše sdělení co nejvyššímu počtu relevantních uživatelů. Zajišťujeme výrobu následujících formátů:
- letáky a prospekty
- plakáty
- katalogy, brožury a časopisy

Tvorba corporate identity

Zajistíme kompletní komunikační strategii pro Vaši firmu. Unikátní design od loga, písma, barev, přes vizitky po polepy aut, katalogy, letáky, plakáty, billboardy apod., včetně brand manuálu. Sjednocením komunikace Vaše firma získá na prestiži a profesionalitě a bude vždy jasně rozeznatelná vůči konkurenci.

Aterus beruška